7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeCestováníStaňte se na chvíli pilotem

Staňte se na chvíli pilotem

Toužíte po tom si vyzkoušet, jaké to je řídit letadlo? Už vás nebaví klasické vyhlídkové lety? Je to mnohem větší adrenalin být v roli pilota než pouze koukat z okýnka na krajinu? Jděte do toho a vyberte si vyhlídkový let s možností stát se pilotem.

Jak mám postupovat?

Na začátku samozřejmě projdete školením, kde se dozvíte vše potřebné. Začínáme se základy řízení letadla. Dozvíte se, na co všechno jsou jednotlivé palubní přístroje. Naplánujete si trasu a také různé krizové situace, které by mohly nastat. Ať už jsou vámi vyhlídkove lety vybrány po Česku nebo Moravě, všude se z vás může stát pilot.

Podívejte se na to seshora

Vybírat můžete různé vyhlídkové lety. Nabídky od profesionálů jsou po celé České republice. Vyhlídkové lety Praha i vyhlídkové lety Brno vám dokáží nabídnout neskutečné zážitky. Proletět se můžete jako pasažér nebo můžete řídit letadlo i vrtulník. Je to jen na vašem výběru. Dokonce si s sebou můžete vzít i dva další cestovatelé na palubu.

Noční lety jsou také v nabídce. Můžete se podívat nad propast Macocha nebo nad lomy Malá a Velká Amerika. Nemusíte ale zůstávat jen v České republice. Zaleťte si třeba do Chorvatska nebo zvolte vyhlídkový let nad Alpy.

Jako opravdový pilot

Vyzkoušíte si přistání na několika letištích jako opravdový pilot. Vyberte si vyhlídkový let vrtulníkem nebo letadlem. Nastat mohou různé krizové situace a vy je budete muset vyřešit. Nebojte se, na vše budete připraveni. Ale zvládání stresových situací je jen na vás.

Poukaz jako dárek

Znáte někoho, komu letem uděláte radost? Připravte dárkový poukaz na vyhlídkové lety Ostrava, Praha nebo Brno. Vybrat můžete cokoli, je to jen na vás. Překvapte někoho. Dárkový poukaz platí 12 měsíců, a pokud nesedne, můžete ho vyměnit za jiný let. Tak co myslíte?

Staňte se pilotem vy nebo vaši blízcí.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje