7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníVyzbrojte se na procházku se psem. Na co nezapomenout?

Vyzbrojte se na procházku se psem. Na co nezapomenout?

Procházky se psem někdy nejsou zrovna jednoduché a bezproblémové. Někdy jsou pejsci unavení a nejeví na procházce žádný zájem, mnohdy si dokonce uléhají všude, kam mohou. Ve většině případů je však pejsek velmi divoký, majitel nad ním mnohdy nemá kontrolu, pokud ho nemá stoprocentně vycvičeného. Ať už jste majitelem štěněte nebo dospělého psa, procházka se může stát nezapomenutelným zážitkem, pokud se na ni dobře nepřipravíte a nevybavíte. Aby byla procházka poklidnou a příjemnou denní záležitostí, přinášíme vám tipy, na co nezapomenout.

Jak již bylo zmíněno, procházka je poměrně náročná denní aktivita. Pejsci jsou často jako utržení z řetězu, tudíž jsou procházky mnohdy velice vyčerpávající. Jak jsme ale také zmínili, procházky s pejsky mohou být i klidnou a příjemnou záležitostí, pokud si nezapomenete vzít několik věcí.

Pamlskovník

Jednou z věcí, na které nemůžete zapomenout, je pamlskovník. Jedná se o jakousi taštičku přes rameno, která je určena pro pamlsky. Každý majitel psích čtyřnohých přátel ví, jak jsou pamlsky během procházky důležité. Pejska je třeba odměnit za klidné chování, když kolem něj prochází psí sok. Stejně tak je třeba pejska odměnit za chůzi při noze nebo za obecně klidné chování, které každý majitel během procházky ocení.

Kabelka na psí potřeby

I když jsou ve světě módy kabelky něco, co ocení jen ženy, ve světě chovatelských pomůcek pro psy jsou kabelky doplňkem i pro muže. Jedná se o praktický doplněk, který oceníte nejen na tolikrát zmiňovaných procházkách. Je možné do kabelek schovat všechno potřebné i nepotřebné, zejména se do kabelky schovává kartáč nebo hřebínek, který se hodí vždy, když procházíte loukou či polem, dále také hračky, s nimiž můžete aportovat, nebo také vodu, bez níž se pejsek neobejde ani na procházce.

Kabelka na psí potřeby však může sloužit i jako klasická kabelka, kterou si vezmou ženy do obchodů či do kavárny.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje