7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyCo si vzít ke kardigánu?

Co si vzít ke kardigánu?

Když nás před pár lety zachávatila móda s názvem kardigán, tak jste možná ani netušili, jak dlouho bude tento módní kousek aktuální. Kardigán je tu však i nyní, stále velmi oblíbený a populární kousek. Jeho jedinečnost tvoří hlavně jeho UNI velikost, při kterém není třeba řešit zda máme nebo nemáme o pár kilo navíc. Nosí ho mladé slečny, ale sluší i starším dámám. Máme ho ve skříních v různých velikostech a barvách. Co se však k němu hodí respektive nehodí?

Kalhoty

Ke kardigánu volte kalhoty úzkého střihu. Jelikož kardigán je sám o sobě dost široký, tak kalhoty širokého střihu by přidali celému outfitu zbytečně na rozměrech a to by působilo moc robustně. Ideální jsou proto pro kardigán úzké a obtažené kalhoty, případně sukně. Právě tato velikost kardigánu tak ubere minimálně jedno číslo na vzhledu vašich nohou, pokud máte oblečené kalhoty úzkého střihu.

Boty

Při botách si nemusíte lámat až tak hlavu. Klidně si vezměte nějaké krátké holínky. Případně jsou momentálně velmi populární nějaké lesklé mokasíny. Také lodičky na vysokém podpatku nejsou na škodu. Co však ke kardigánu určitě nevolte tak jsou výrazné a čistě sportovní botasky. Když tak, volte nějaké módní tenisky.

Bižuterie

Ke kardigánu sluší volné dlouhé splývavé náušnice. Také pokud volíte nějaké jemně tečky v uších, tak to není na škodu. Co se však nehodí, tak to jsou robustní a výrazné náušnice, které potlačují smyslnost kardigánu a tak celého outfitu. Náramky, prsteny a hodinky, to má kardigán rád. Vyhněte se ale nějakým velkým a mohutným náhrdelníkem.

Kožená kabelka

Ke kardigánu patří jednoznačně velká kožená kabelka, i přesto, že je sám o sobě velký a mohutný. Naopak, nebojte se toho. Kardigán a velká kožená kabelka jsou velcí kamarádi a navzájem se hravě doplňují. Zvolte nějaký světlý kardigán a kombinujte jej s nějakou výraznou koženou kabelkou. Co však kardigánu nesluší, tak to je určitě nějaká malá kožená kabelka. To věru ne.

Top

Při spodní části vašeho outfitu, kterou máte pod kardigánem si až tak hlavu lámat nemusíte. Úplně postačí, když sáhnete po nějakém jednoduchém topu nebo nějaké košili či halence. Nic výrazné už v daném outfitu nevolte.

Milé dámy, věříme, že jsme vám alespoň trochu představili snadnost, jakou si umíte outfit s kardigánem vyskládat. Kardigán je sám o sobě jedinečný kousek, který by měla mít každá žena ve svém šatníku. Snadno se kombinuje, sluší každé postavě. A to je na tom super. Každá žena hledá kousky, které sluší každé postavě, protože se tak nemusí bát, pokud to nějaké kilo přibere a tak řešit s ním i nějaké nové oblečení.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje