7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyKde nosit velkou koženou kabelku?

Kde nosit velkou koženou kabelku?

Každá žena určitě vlastní kabelku. To nám je jasné. Ale určitě každá žena vlastní velkou kabelku. Říká si, že pokud vlastníte jednu koženou kabelku, tak určitě jde o velký rozměr. I když ne všude se velká kabelka hodí, my vám v dnešním článku ukážeme, kde se tato kabelka má určitě nosit a vy se nemusíte tak obávat nějakého prohřešku.

Práce

Nosit velkou koženou kabelku do práce je přímo nutnost. Jednoduše do práce si musíme vzít co to s sebou. Někdy jsou to nutnosti, které nemůžeme nechat v práci, dále doklady, peněženku, někteří dokonce i přezůvky. Pokud patříte k těm nešťastným, kteří si musí nosit práci s sebou i domů, tak v tomto případě je volba velké kabelky přímo jasná. Je opravdu vzácné vydat ženy, které chodí do práce s nějakou malou kabelkou.

Pracovní setkání

Pokud provádíte práci, při které chodíváte i na pracovní setkání, tak určitě velká kožená kabelka je jasná volba. Musí určitě směstnat minimálně formát A4, protože na setkání nosíte určitě nějaké podklady, listy, formuláře. Samozřejmě dáma s velkou koženou kabelkou vypadá na pracovním setkání opravdu velmi dobře, malá kabelka se zde prostě nehodí. To je spíše volba na setkání s kamarádkou. Určitě sáhněte i po kvalitě, protože to bude na setkání s vámi vidět a každý z nás chce přece zapůsobit. A se starou ošoupání kabelkou to přece nepůjde.

Škola

Pokud patříte ještě k této věkové kategorii, tak určitě víte, že nosit s sebou velkou kabelku je nutnost. Musí směstnat A4, protože ve škole potřebujeme sešity, knihy a učebnice. To se prostě ani jinak nedá. Právě žákyně jsou ty, které nejvíce sledují trendy, ale prostě vědí, že bez velké kabelky se ve škole nazaobídu. Oblíbené jsou v současné době i kožené batohy, ale velké kabelky stále nosí většina žákyň.

Statistiky říkají, že velkou kabelku nosíme častěji než malou. Je to proto, že my ženy máme rady s sebou nějaké i ty zbytečnosti, které však v daném okamžiku považujeme za nutné a životu nezbytné. A co je ještě zajímavé, že nejčastěji každá žena nosí velkou koženou kabelku a hlavně v černé barvě. Je to taková sázka na jistotu, nemusíme se bát, že něco naší módní kombinací pokazíme. Takže milé dámy, pokud ještě stále nemáte velkou kabelku, tak si ji určitě pořiďte. Ale coby. Určitě nějakou tu ve svém šatníku máte. To jsme si na 100% jisti.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje