7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyDeka místo kabátu

Deka místo kabátu

Květen je tady a tepla ani náznak. Na místo slunečného dne plného teplých paprskůa letního vánku tu máme zimu plnu sychravého počasí. Nuž nevadí, musíme si počkat, a proto se zbavme špatné energie a začněme experimentovat ve svém šatníku. Kdo miluje módu, miluje ai hravostí s ní, a proto pokud jsme kabáty odložili už do svých zimních šatní, zkusme oprášil deky. Určitě teď přemýšlíte, jak to myslíme obléci si deku, ale věřte nám budete mile překvapená. S dekou vykouzlíte dokonalý outfit v těchto chladných dnech.

Do práce

Rána budu ještě Dlouho chladné a vy jistě oceníte teplý odev na svém tele. Pokud si chcete obléknout šaty, tak skuste zvolit dlouhé šaty, které zakryjte nohy aby Vám na ně nebyla zima. Ktomu můžete zvolit, ktery se tam určitě hodí. Obuv bychom zvolili určitě kotníkové kozačky, protože si to v takovém počasí este sandály nemůžeme dovolit. Na vrch zvolíme deku, které jsou jen tak pohodíme na sebe a můžu se klidně vydat do práce. Samozřejmě netřeba zabudat na kabelku, ta je velmi důležitou součásti outfitu. Můžeme zvolit čokoládovú koženú kabelku, abychom troška ten černý outfit oživili.

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\deka_misto_kabatu_2.jpg

Károvaný vzor

Kárované věci přišly do módy a řeknu vám jsou velmi populární. Tyto kousky se nosili na podzim, ale nyní máme pro vás novinku. Můžete je začít klidně nosit i v toto jarní deštivé období. Můžete zvolit černé kalhoty, k tomu kotníkové černé kozačky a na závěr zvolit dámskou kabelku v černé barvě..

Ranní dilema

Stává se to, že nestíháme? A nejhůře na tom je, že nevím co rychle na sebe, ale nevadí žádný problém. Řekne vám, jak přesto vypadat dokonale. Zvolme například klasické modré džíny, které určitě máte ve svém šatníku, k tomu například bílou halenku, nebo černé tričko a na vrch zvolíme vzorovanou deku. Pokud budete outfit chtít doplnit kloboukem, tak klidně, tento outfit si to až přímo žádá. Na konec zvolíme Černou crossbody koženou Malou kabelku

Na obrázku kabelka Jasmina

Milé dámy, doufáme, že tento styl oblékání se i vám zalíbil a začnete jej nosit. Věřte nám je to opravdu top kousek, tak určitě nezapomínejte si ho sem tam zvolit v chladnějších dnech.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje