7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyPopulární barvy kožených kabelek

Populární barvy kožených kabelek

Kožené kabelky jsou něco výjimečného. Určitě se ptáte, že proč by měly být, ale hned Vám řekneme i proč. Tím, že jsou kožené jsou i velmi kvalitní a návrháři si dají záležet i na designu. Najdeme je v různých barvách a nemusíte se absolutně bát toho, že se Vám barva po čase opotřebí. Přišlo jaro a léto je pomalu za dveřmi a proto třeba začít volit barevné kabelky, které oživí Váš outfit. Předvedeme Vám pár barevným kožených kabelek, které mají neodolatelné barvy.

Červená

Červená je velmi výrazná barva při které se nemusíte bát, že Vám kabelka nevynikne. A nyní Vám představíme naši krásnou červenou kabelku Leilu, která je zajímavá svým designem. Má krásný vroubkovaný vzhled s kombinací broušené kůže a to dělá z ní výjimečnou a jedinečnou. Reálná barva je ještě krásnější než na fotce. Můžete ji nosit klidně k černému neutrálnímu outfitu. Rovněž je možné ji nosit v ruce, nebo díky odepínatelnými ramínky i jako crossbody.

Na obrázku kabelka Leila

Korálová

Tato barva je podobná červené. Jenže tato korálová začala být barvou roce 2019 a najdete je nejen na kabelkách, ale také na oblečení a řekneme vám opravdu krásně vynikne na vašem těle. Barva je letní a hřejivá, určitě na toto letní období jako stvořená. Jako ukázku jsme si zvolili pro vás krásnou koženou kabelku v korálové barvě. Má zajímavou strukturu a to vnější prošívání, které působí luxusně. Rovněž se nacházejí na ní zlaté kování, které zdobí kabelku a díky ní můžete ladit doplňky s kováním na kabelce.

Na obrázku kabelka Luana

Metalická

Co řeknete na magickou metalickou barvu, která je výrazná a zářivá. My jsme se do této barvy osobně zamilovali. Listovou kabelku by měla mít každá žena ve svém šatníku a proto Vám s radostí předvedeme naši jemně růžové metalické kožené psaníčko, která je neodolatelná svým leskem.

Na obrázku kožené psaníčko Lucia

Zelená

Pokud hledáte něco jiného a už doma máte neutrální barvy kabelek ve svém šatníku určitě bychom doporučili si pořídit koženou kabelku v zelené barvě. Samozřejmě ne každý má rád zelenou, ale milovnice zelené zkuste si nějaký kousek pořídit. My Vám předvedeme koženou kabelku v zelené barvě která má rovněž úžasnou reálnou barvu, která určitě vynikne. Tento typ kabelky je spíše elegantní jako sportovní, takže může být pro Vás výbornou společnicí do práce nebo k lékaři. Určitě k tomuto tipu kabelky nevolte sportovní outfity. Nebude to vypadat dobře věřte nám.

Na obrázku kabelka Castela

Milé dámy, doufáme, že se vám výběr těchto krásných magických kabelek líbil a pevně věříme, že si nějakou barevnou do svého šatníku pořídíte.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje