7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyVyberte si ten správný úvěr

Vyberte si ten správný úvěr

Potřebujete získat spotřebitelský úvěr, rychlý úvěr nebo úvěr pro podnikatele? Přemýšlíte nad tím, jak vyřešit svou finanční situaci, jak zařídit spojení úvěrů? Společnost Vitacredit vám v tom může pomoci. Od 11.5.2018 získala tato společnost oprávnění pro poskytování spotřebitelského nebankovního úvěru.

Vitacredit nabízí

V nabídce je více úvěrů:

  • Úvěr pro podnikatele
  • Úvěr na cokoliv
  • Úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražeb

Podmínky jednotlivých úvěrů najdete vždy u každého z nich. Na hlavní stránce jsou dokumenty, které potřebujete k získání půjčky.

Úvěr na konsolidaci vám umožní využít sloučení půjček. Spojte si vaše půjčky do jedné a nastavte si splácení podle vašich možností. Řekněte si, kolik měsíčně jste schopni splácet. Spočítejte si, kolik let byste chtěli splácet, aniž by vás to finančně ohrozilo. Snížení splátky půjčky je cesta, která vede k šťastnějšímu životu. Délku lze nastavit až na 15 let.

Úvěr na cokoliv je úvěr zajištěn nemovitostí nebo ručitelským prohlášením. Výši lze poskytnout už od 50 000,- Kč. Dobu splácení tohoto úvěru můžete nastavit od jednoho roku do patnácti let. Je-li ale výše úvěru vyšší než 499 000,- Kč, pak lze dobu splácení protáhnout až na dvacet let. Úroková sazba je již od 10,9 % p.a. Výsledná sazba záleží na bonitě klienta, na typu a hodnotě zajištění. Je pak vždy nastavena individuálně.

Úvěr pro podnikatele může být poskytnut až do výše tří miliónů korun. Tady můžete dosáhnout na úrokovou sazbu až 8,9 % p.a.

Nejčastější otázky

Jakým způsobem splácet je častým dotazem. Odpověď je snadná – ideálním stavem je mít odeslanou splátku tři dny před termínem. Pokud potřebujete zařídit snížení splátky úvěru, zjistěte si více informací. Každý krok je posuzován individuálně. V případě problémů před ním nezavírejte oči a řešte jej včas!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje