7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyPůjčka ručená autem – půjčka, na kterou dosáhnete i vy

Půjčka ručená autem – půjčka, na kterou dosáhnete i vy

Až se dostanete do situace, že budete potřebovat peníze, ale bankami budete odmítnuti, nezoufejte. I když nemáte po ruce žádnou bohatou tetičku ani strýčka, i vy se můžete dostat k penězům, které vám chybí jenom dočasně a o nichž víte, že když vám je někdo půjčí, bez problémů je budete moci vrátit. Máte-li auto, půjčka ručená autem je pro vás tou nejlepší a nejjednodušší variantou.

Máte jiný dopravní prostředek než auto? I na ten vám půjčí!

Nemusí to být jenom automobil, který vám společnost zastavtoauto.cz profinancuje. K získání potřebného obnosu vám může dopomoci i motocykl, loď, vysokozdvižný vozík, jeřáb, kamion nebo jiný dopravní prostředek. Důležité je, na nic nečekat a co nejdříve zastavárnu aut Praha navštívit, případně dát auto do zástavy Brno.

Zástava aut Standard, půjčka ručená autem Komfort, auto do zástavy Premium

Než své autíčko do autozastavárny povezete, zvažte, která varianta půjčky ručené autem pro vás bude výhodnější.

  • Pokud se rozhodnete pro zástavu Standard, bude vaše vozidlo v autozastavárně Praha nebo zastavárně aut Brno zaparkováno po dobu smlouvy na hlídaném parkovišti.
  • V případě, že dáte přednost zástavě Komfort, autozastavárna Praha a zastavárna aut Brno vám umožní užívat nadále vaše vozidlo podle vašich potřeb.
  • Můžete však zvolit také zástavu Premium. V tom případě si vy sami určíte čas a místo uzavření smlouvy a pracovník společnosti zastavtoauto.cz za vámi přijede ve vámi určený čas na vámi domluvené místo.

Jak je to s půjčkou a vlastnictvím auta?

Co všechno budete potřebovat, aby vám byly v autozastavárně Praha a nebo zastavárně aut Brno půjčené peníze, se dozvíte na webových stránkách společnosti zastavtoauto.cz, která má jednotlivé pobočky autozastaváren pod palcem. Kromě toho se také dozvíte, za jakých okolností vám může být poskytnuta půjčka ručená autem, i když nebudete výlučnými vlastníky vozidla.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje