7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníChcete postavit dům efektivně a rychle? Se společností Ridelliconstruction.cz budete nad míru...

Chcete postavit dům efektivně a rychle? Se společností Ridelliconstruction.cz budete nad míru spokojeni!

logoBydlet ve svém baráčku je v dnešní době sen mnoha lidí, ovšem nedostatek financí a obavy z velmi vysoké hypotéky mohou tyto sny velmi znepříjemnit. Co s tím? Máme pro vás velmi zajímavé řešení a tím jsou dřevostavby od společnosti Ridelliconstruction.cz. 

Společnost Ridelliconstruction.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Společnost Ridelliconstruction.cz funguje na trhu od roku 2004 a může se chlubit mnoha zkušenostmi ze zahraničí i České republiky. Je to malá rodinná firma, zabývající se projektováním a stavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Společnost preferuje individuální přístup a s radostí plní každé klientovo přání.

Proč stavět dřevostavby?

V dnešní době se zdá být zcela nereálné postavit si dům rodinného typu za slušné peníze. S dřevostavbou nejenže ušetříte, ale také budete bydlet ekologicky a délka výstavby je mnohem kratší než u klasických zděných domů. Před několika lety byly dřevostavby vzácností. V současné době však je tento druh stavby velice populární. Dřevostavby získávají oblibu stále ve větší míře. Proč tomu tak je? Prioritou je již zmíněná levnější pořizovací cena, rychlá výstavba a úspory při provozu v dřevostavbě. Další Nespornou předností dřevostaveb je výhoda lepšího využití obytného prostoru a zastavěné plochy domu. Získáte tak více než 10% obytné plochy v porovnání s jinými technologiemi výstavby.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaké jsou výhody a nevýhody dřevostaveb?

Důležitým aspektem u dřevostaveb jsou především její velmi dobré tepelně izolační schopnosti. Díky nim se tyto rodinné domy nejčastěji hodnotí především jako nízkoenergetické ale staví se i menší míře jako domy pasivní.

Výstavba dřevostaveb je mnohem lacinější oproti klasické zděné výstavbě. Můžete tak ušetřené peníze využít efektivněji a zainventovat například do vybavení již hotového domu.

Nesporná výhoda dřevostavby je bezesporu i rychlé vytápění domu. Stěny dřevostavby v interiéru nechladí, proto se v domě se cítíte velice příjemně. Pro více informací se neváhejte obrátiti na společnost Ridelli construction s.r.o

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje