7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJakou si vybrat správnou kabelku?

Jakou si vybrat správnou kabelku?

Každá z nás miluje kabelky. Je to v podstatě pro nás součástí outfitu. V našem šatníku se určitě nenajde jen jedna kabelka, ale máme jich více a to ať už velké kabelky ve formátu A4, crossbody malé kabelky, střední, batohy a podobně. Rovněž nemáme ve svém šatníku jen černou, ale rádi nakupujeme i barevné, které rozzáří náš outfit. Kabelky jsou určitě nezbytné pro nás a náš outfit. Dnes si řekneme jaké kabelky by Vám neměly chybět ve vašem šatníku.

Pracovní kabelka

Samozřejmě tento tip kabelky nesmí chybět. Při výběru pracovních kabelek se hlavně zaměřte na její velikost, měla by být ve formátu A4. Díky tomuto formátu se Vám vejdou do kabelky potřebné papíry a plus do ní vejdete i potřebnou kosmetiku. Pokud bychom Vám mohli poradit i ve výběru materiálu, zkuste zvolit kožené kabelky, které Vám vydrží delší dobu. Pracovní kabelky používáme každý den a proto pokud si koupíte nějakou umělou určitě se Vám po chvilce opotřebuje a také nechcete před kolegyněmi ukazovat svou opotřebovanou kabelku. Jako ukázku Vám předvedeme koženou kabelku Linda v černé barvě, která je velmi praktická, má velkou hlavní komoru, po bocích menší komory, které slouží na dokumenty a mobil. Má vroubkovaný vzhled, díky kterému vidět, že je kabelky vyrobena z pravé kůže.

Kabelka do města

Každá z nás miluje kabelky i menšího rozměru, které využívají na kávičky s přáteli, nebo do města. V tomto případě Vám určitě nesmí chybět ani ona. My Vám jako ukázku představíme koženou kabelku v růžové barvě Leila menšího rozměru, která má krásný vroubkovaný vzhled s kombinací broušené kůže. Tuto krásku můžete nosit v ruce, nebo díky odepínatelnými ramínky i přes rameno.

Nákupní taška

Samozřejmě některé z nás oblibě nákupní kabelky, které využijí častěji než ty plastové a rovněž to ničí i životní prostředí, tak proč si nepořídit jednu kabelku, kterou budete nosit ka nákupy. Nákupní taška by měla být určitě většího rozměru a hlavně v takovém případě je dobré zvolit koženou kabelku. Tyto kabelky jsou pevně šité a vyrobenou z pravé hrbej kůže ,čili se Vám nemůže stát, že kabelka Vám popraská.

Listová kabelka

Psaníčka jsou velmi populární, hlavně my ženy jejich velmi rádi nosíme jako doplněk. Výborně se nosí s elegantním, ale i sportovně elegantním outfitem. Takže jsou výborné společnice pro vás a váš outfit. Výborně se hodí ke šatům nebo i boyfriend džínám. Pokud chceme aby naše listová kabelce vypadala dobře, měli byste zvolit koženou, která díky kůži opravdu vypadá luxusně. Jako ukázku Vám předvedeme kožené psaníčko Viola v jemně růžové barvě, která má jednoduchý design a je zároveň krásná. V jednoduchosti je kráska, takže není co dodat.

Crossbody kabelka

Tyto krásky – crossbody kabelky jsou určitě nejoblíbenější pro všechny kategorie. Jsou opravdu výborné společnice například při nakupování, protože jak víme při vyjímání oblečení potřebujeme mít volné ruce a tyto úžasné kabelky jsou pro toto jako stvořené. Samozřejmě velmi rádi je nosíme i na kávičky, do města, nebo na párty. Tím, že je malého rozměru se díky nim cítíme opravdu pohodlně.

Milé dámy věříme, že jsme Vás inspirovali jaké kabelky by neměly chybět ve vašem šatníku. Jak se říká pro nás ženy kabelek není nikdy dost.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje