7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeTipyJak nosit kožené kabelky z Emotys.cz v barvě camel?

Jak nosit kožené kabelky z Emotys.cz v barvě camel?

V první řadě bychom si rádi představili, co to vlastně barva camel je? Barva s názvem CAMEL je z anglického názvu a v našem pojetí jde o barvu s názvem velbloudí srst. Někdy se zde zvyknou i zařazovat hnědé barvy nebo tmavší barvy béžové. My Vám dnes ukážeme, jaké kožené kabelky z Emotys.cz můžete v této barvě kombinovat.

Kombinujte ji k červené

Camel barva miluje červenou barvu. Zvolte v tomto období nějaký červený výrazný kabát a k tomu kombinujte nějakou koženou kabelku v camel barvě. Uvidíte, že se budete v této kombinaci cítit skvěle a také dobře vypadat. Tyto dvě barvy si velmi dobře rozumí přesto, že jde o obě výrazné barvy.

Miluje džíny

Camel barva a džíny se navzájem velmi doplňují. Určitě si umíte hned představit holínky ve stylu kovbojky v hnědé barvě. K džínům si klidně vezměte i kozačky v camel barvě a kombinujte je spolu s koženou kabelkou ve stejné barvě. Víme, že kombinovat holínky a koženou kabelku ve stejné barvě nikdy nevyšlo z módy a platí to i v této barvě.

Černá ji zbožňuje

Pokud jste si pořídili pravou koženou bundu v hnědé camel barvě, tak vám opravdu tleskáme. Určitě ji nosíte velmi ráda, protože se velmi snadno kombinuje, například i k barvě roku 2020 modré. K takové hnědé bundě volte například nějakou červenou nebo černou koženou kabelku. Je to kombinace, která vzbudí určitě pozornost. 

Káro

Camel kožené kabelky si velmi dobře rozumí se vzory, a především se vzorem zvaným káro. Tuto zimu je opět velmi populární károvaný vzor v kombinaci černá a červená a tyto dvě barvy jednoduše camel barvu milují. Proto nezapomínejte k tomuto módnímu hitu nosit nějakou tu camel koženou kabelku.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje