7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyUpoutejte pozornost a odhalte své pravé já!

Upoutejte pozornost a odhalte své pravé já!

Zanechat za sebou dojem, stejně jako umět zaujmout nebo svést je hra, kterou všichni hrajeme svým vlastním způsobem a podle svých vlastních pravidel. Nicméně umění fascinovat a svádět je a bude vždy spojeno s vůní.  Dotek specifické vůně může posílit naši sebedůvěru, dát nám odvahu odhalit naše pravé já. Ukázat všem kolem nás, kdo jsme a zanechat nezapomenutelný dojem.

Lenor Parfum des Secrets je nová kolekce aviváží plných svůdných a dlouhotrvajících vůní, vytvořených ke zvýraznění přitažlivosti a neodolatelné a jedinečné smyslnosti v každém z nás.

Lenor Parfum des Secrets Mystery: Obklopující vůně posazená na hlubokém pižmu, doplněná jedinečnou směsí čerstvých bílých květů a všetečnou stopou pikantního černého pepře. Nečekaná, okouzlující vůně probouzející vnitřní charismatickou auru k zachycení pozornosti davu.

Lenor Parfum des Secrets Charm: Okouzlující vůně, Lenor Parfum des Secrets Charm si podmaní vaše smysly osvěžujícím eukalyptem po boku základu tvořeného sofistikovanou pačulí a teplého hřebíčku. To vše spolu tvoří svůdnou, dlouhotrvající vůni, která představuje okamžiky, když dojde k oboustrannému zaujmutí pozornosti.

Lenor Parfum des Secrets Blush: Svůdná a vznešená vůně představující žhnoucí příslib nového spojení. Příjemné tóny červeného ovoce kombinované se smetanovým a rozmazlujícím santalovým dřevem vás vtáhnou do romantického snění. 

Lenor Parfum des Secrets Kiss: Opojná, bohatá vůně, která překvapí vaše smysly okamžitým potěšením. Spojující dohromady sladké tóny maracuji s uklidňující vůní jantaru. Vytváří tak nádherně vrstvený parfém, který okouzlí vaše okolí a zanechá dlouhodobý smyslný zážitek.

„Chtěl jsem znovu navodit pocity vznikající v momentech, když jsme sváděni vůní. Vznikla tedy rafinovaná varianta Mystery namíchaná tak, aby vás vyzbrojila pro to, co přijde, svěží Charm škádlící příslibem nových známostí, smetanová Blush odrážející plamen nové romance a opojná varianta Kiss představuje vášeň a intenzitu,“ komentuje Rafael Trujillo, Lenor Perfumer Designer. 

Lenor Parfum des Secrets jsou k dostání v maloobchodní síti, jejich doporučená cena je 139,90 Kč (900 ml). Cena se může v jednotlivých obchodech lišit.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje