7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeTipyVýroba plastů – flexibilní produkce vyhoví i náročným požadavkům

Výroba plastů – flexibilní produkce vyhoví i náročným požadavkům

Plastové polotovary, desky a tyče najdou využití v různých oblastech – obchod, průmysl, reklama, či třeba stavebnictví. Výroba plastů tak zajišťuje klíčové produkty pro další využití. V nabídce najdete rozmanité produkty, vyrobit lze přitom i individuální díly.

Rozmanité produkty

Pokud sháníte kvalitní plastové výrobky, je důležité obrátit se na spolehlivého výrobce plastových desek a dalších dílů. Takovým je společnost Mepla s.r.o. Díky dlouhé historii nabízí vysoce kvalitní produkty, výroba plastů je přitom neustále inovována a přizpůsobí se tak i specifickým požadavkům zákazníků. V nabídce najdete PVC, PE a PP desky a tyče a kompletní program plastových polotovarů. Vybírat můžete z desek o tloušťce od 1 do 120 mm, v extrudované a lisované kvalitě, různých barvách a rozměrech.

Individuální díly

Vývoj plastových polotovarů je také základem pro výrobu individuálních dílů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu hotových dílů z polotovarů. Získáte tak díly dle svých údajů a výkresů, v malých i velkých rozměrech. Velkoformátové CNC stroje totiž umožňují výrobu produktů velkých rozměrů s úzkými tolerancemi. Z toho plynou výhody jako optimální stupeň využití materiálu, kratší čas montáže a méně svárů.

Vysoká kvalita

Kvalita produktů je rozhodně klíčovým parametrem, proto je na ni kladen velký důraz. Výroba plastových desek vychází z dlouholetých zkušeností a neustálé inovace. Receptury neobsahují těžké kovy a další nežádoucí látky, jsou tak vhodné pro pitnou vodu a nezávadné pro potraviny. Díky vybraným surovinám a neustálému procesu monitorování je zaručena vysoká bezpečnost produktů.

Společnost nabízí kvalitní plastové produkty, ale i spolehlivý servis, rychlé dodání a profesionální poradenství. Na jednom místě tak seženete vše potřebné – snadno a za krátký čas.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje