7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyOvládejte domácnost díky moderním technologiím

Ovládejte domácnost díky moderním technologiím

Kdo by si nechtěl zjednodušit už tak zrychlenou a hektickou dobu? Není nad to se pohodlně usadit a neběhat přepínat programy pokaždé, když už nás jeden omrzí. Ano, je to správná volba. Dálkový ovladač výrazně zjednoduší život.

Pohodlí domova

Univerzální dálkové ovládání slouží nejen pro televizory. Ovládat můžete satelitní přijímače nebo set-top boxy, audio sestavy či Hi-Fi věže, anebo DVD přehrávače. Je to druh zábavy, který vás potěší, pobaví a zároveň si u něj odpočinete.

Při výběru nezapomínejte být opravdu pečliví. Nestačí pouze vybrat stejnou značku, pokud se váš dálkový ovladač ztratí nebo rozbije. Důležitý je také model a kód, který je potřeba pro náhradní univerzální dálkový ovladač zadat. Jinak by se vám snadno mohlo stát, že ovladač nebude fungovat. Pokud kód neznáte, odborníci z Emerx vám poradí a pomůžou.

Druhy dálkového ovládání

Dálkový ovladač Samsung je dodáván jako originál nebo pak jako náhradní ovladač odlišného vzhledu s podobnými funkcemi. Dálkový ovladač Panasonic disponuje stejnými parametry. Mimo tyto můžete využít služeb dálkového ovladače Sony, dálkového ovladače Sencor, dálkový ovladač Strong nebo dálkový ovladač Mascom.

Skvělá možnost je zvolit univerzální ovladač EmerxAlien. Jedná se o náhradní ovladač, jehož už nemusíte nijak programovat, protože je již připraven přímo k použití. Stačí zapnout!

Satelitní přijímače

Emerx vás provede univerzálními dálkovými ovladači pro satelitní přijímače nebo set-top boxy. Dálkový ovladač Showbox je nabízen v náhradní variantě, z důvodu toho, že se již originál nevyrábí. Podobně si můžete zvolit dálkový ovladač Opticum nebo dálkový ovladač Openbox. V těchto variantách není potřeba zadávat kódy.

Dálkové ovládání patří dnes již ke standardu a provází každou domácnost. Neváhejte se obrátit na Emerx, zjednoduší vám život!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje