7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyRadiofrekvenční lifting TriActive na léčbu celulitidy

Radiofrekvenční lifting TriActive na léčbu celulitidy

S celulitidou se potýká stále více a více lidí. A rozhodně se nejedná jen o ty z nás, kteří mají několik těch kil navíc. Vedle klasické liposukce se nabízí i jiná možnost řešení – lifting Triactive metodou, která patří k nejúčinnějším procedurám pro rychlou redukci přebytečných tuků a korekci postavy.

Co je vlastně klasická liposukce?

Klasická liposukce zahrnuje chirurgický zákrok, při kterém se z podkoží odstraní nadbytečná tuková tkáň. Je to invazivní metoda prováděná v lokální nebo celkové anestezii. Používá se zejména tehdy, pokud fyzická aktivita a zdravá životospráva nestačí na dosažení kýžené postavy. Po zákroku vás čeká přibližně dvoutýdenní období rekonvalescence.

Možnosti využití a výhody Triactive metody

Oproti tomu můžete využít radiofrekvenční lifting TriActive, který pomáhá ke zpevnění a modelaci kontur těla i obličeje. Koriguje postavu, odstraňuje celulitidu a zpevňuje povislou kůži. Lifting TriActive vám pomůže se zbavit přebytečného tuku v oblasti břicha, boční strany stehen, hýždí, zad, rukou a kolen. Můžete ho využít, i pokud nejste spokojení s výsledkem předchozí chirurgické liposukce. To vše pomocí neinvazivního zákroku s minimální zátěží pro organismus.

Princip ošetření

Radiofrekvenční lifting Triactive je založen na použití speciálního přístroje, který kombinuje působení vysokofrekvenčního ultrazvuku s laserem a radiofrekvencí při lymfodrenáži. Jeden z těchto přístrojů má i pražská klinika Altos, která se právě touto metodou zbavování celulitidy zabývá. Při použití tohoto specializovaného přístroje dochází k rozmělnění tukových buněk v těle a jejich následnému odbourání přirozeným způsobem. Působením tepla dochází v hlubokých vrstvách kůže dané oblasti také ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. Díky tomu se ochablá kůže vypíná, redukuje se výskyt celulitidy i malých tukových polštářků a celá pokožka se zpevňuje.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje