7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeZdravíAby byl zubní lékař i jeho pacienti spokojeni, je nutná spolupráce s kvalitní...

Aby byl zubní lékař i jeho pacienti spokojeni, je nutná spolupráce s kvalitní zubní laboratoří

Zuby jsou naše chlouba. Tedy mohou být… Jsou jí, pokud jsou zdravé, mají bílou barvu, ideálně jsou i srovnané, což nemá jen estetický, ale i funkční význam. Někteří pacienti díky své péči i genetice přichází k zubnímu lékaři „jen“ na preventivní prohlídky.

Jakmile se ale zub pokazí, dojde k úrazu, onemocnění a podobně, je mnohdy potřeba služba zubní laboratoře. Avšak jen kvalitní a erudovaná zubní laboratoř dělá zubní lékaře i jejich pacienty spokojenými. Právě takovou je AV DENT CZ s.r.o. ze Šumperku.

Seznamte se s AV DENT CZ s.r.o.

Tato zubní laboratoř má již třicetiletou praxi. Byla založena v roce 1992 se sídlem v Šumperku a v roce 2006 se rozšířila o zubní laboratoř v Hanušovicích. Pro zubní ordinace, s nimiž spolupracuje, zhotovuje protetické náhrady. Práci zde zastává tým profesionálů a maximální prioritou všech je spokojenost se všemi produkty, které zde objednáte. Spolehnout se můžete na krátké dodací lhůty a optimální řešení specifických objednávek. Laboratoř ctí osobní přístup k zákazníkům, což jistě oceníte, stejně jako garanci vysoké úrovně služeb za velmi příznivé ceny.

Co vše můžete v zubní laboratoři poptávat?

Je toho spousta, co zubní laboratoře nabízí, ovšem ne všechny umí všechno… U AV DENT CZ můžete poptávat zhotovení protetických náhrad, jako např. fixní náhrady metalokeramika, bezkovová keramika, nebo plast, kompozitní plast. Další možností jsou zásuvné spoje, hybridní náhrady, snímatelné náhrady celkové, částečné nebo skeletové.

Další možností jsou fixní náhrad na implantáty, tepelné tvarování termoplastických fólií, silensor neboli pomůcka proti chrápání, dlahy na bělení a nosiče dalších medikamentů, sportovní chrániče zubů, pozicionéry a dlahy proti skřípání zuby nebo šablony pro zavádění implantátů.

Kompletní informace najdete na avdent.webnode.cz.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje