7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeCestováníPoznejte Sázavu z výšky

Poznejte Sázavu z výšky

Kdo by neznal oblíbené rekreační místo v okolí řeky Sázavy. Víte, že stejně romanticky působí, když se na ni podíváte shora? Vyhlídkový let vrtulníkem vám to umožní a vezme vás na unikátní okruh. Dopřejte si vzrušení i nespoutanost výšin.

Popularita vyhlídkových letů narůstá

Skříně, šatna i veškeré police se nám postupně zaplnily zbožím, po kterém jsme kdysi toužili, ale které nám velmi brzy přestalo přinášet radost. Nahradil je jiný model nebo jsme potřebovali novější typ. Proto začínáme pociťovat nedostatek v jiné oblasti. Toužíme po zážitcích, po aktivně stráveném volném čase. Chceme poznat co nejvíce nových míst a třeba se i poprat s další výzvou. To vše v krátkém čase.

Jednu takovou žhavou aktivitu vám rádi představíme. Vyhlídkový let vrtulníkem vám umí nabídnout dobrodružství, vzrušení, napětí i klid a romantiku. Usedněte do kabiny a nechte se unášet k horizontu.

Sázava, jak jste ji neznali

Kdo chce odpoledne plné zážitků a fantastických výhledů, měl by vybrat co nejdelší let. Let v délce devadesát minut vám nabídne unikátní pohled na dění okolo řeky Sázavy.

Zážitkový let vrtulníkem začíná nad Českým Brodem a nabídne vám nádherný pohled na zámek Kácov, Český Šternberk i zámek Rataje nad Sázavou. Přitažlivý je i pohled na zříceniny hradu Zlenice a Zbořený Kostelec. Zakroužíte i nad vodními nádržemi Hostivař a Vrané.

Dlouhý let vám umožní vypravit se až do Českého ráje nebo si prohlédnout široké okolí Prahy.

Je tu i soukromý let vrtulníkem, kdy můžete přidat zajímavá místa podle vašeho výběru do plánované trasy.

Společný čas je velmi osobním dárkem

Když darujete zážitek, dáváte mnohem více než jen sumu zaplacených peněz. Ukazujete, že vám záleží na tom, jak bude vypadat společně strávený čas a o jakou zkušenost budete bohatší. Pusťte se do nákupu zážitků a přestaňte pořizovat věci, co budou ležet zapomenuty na dně zásuvek. Zážitek je mnohem hodnotnější!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje