7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyStylová oslava pod párty stanem

Stylová oslava pod párty stanem

Firemní večírek, kulturní akce či obyčejné posezení s přáteli?

Potřebujete zázemí pro hosty?

Žádný problém, zkuste vhodný party stan a máte po starostech.

Proč si zahradní stan pořídit?

Je to ideální prostor, kde své hosty můžete ochránit před rozmary počasí a zároveň jim dopřát klid. Konstrukce zahradních stanů je velmi jednoduchá, dokonale pevná a bez jediné chybičky, díky tomu zvládne takový párty stan postavit každý. K jeho postavení vám stačí několik minutek a je hotovo.

Kvalitní párty stan dodá každé akci, ať už veřejné či soukromé, nádech luxusu, zároveň zajistí, že se akce skutečně povede a hosté si odnesou jen ty nejpříjemnější pocity a vzpomínky. Zahradní párty stany můžete různě kombinovat, takže budete mít takový prostor, jaký vám bude nejlépe vyhovovat. Jestliže chcete připravit opravdu nezapomenutelnou akci, jsou party stany tou správnou volbou.

Správný výběr stanu

Když půjdete vybírat vhodný stan, vždy se zaměřte na účel, pro který je určen. Někdo chce stan, který bude vytahovat jen, když k tomu bude příležitost, takže potřebuje, aby se dal rychle skládat. Další zase hledá zahradní stan, jenž bude moci užívat celoročně.

  • Pokud jde o přechodné rozložení, to znamená, jen příležitostně, zvolte nůžkové stany, protože jejich rozkládání i skládání zvládnete jedním jediným pohybem.
  • Párty stany, které mají klasickou konstrukci, se staví již složitěji, takže jsou vhodné spíše pro dlouhodobější užívání.

Kvalitní párty stan

Velikosti stanů

U tohoto parametru je to individuální, protože na trhu najdete párty stany mnoha velikostí. Pořádáte-li velkou zahradní slavnost, pak jsou nejlepší rozsáhlejší párty stany, které mají velikost 6x 12 metrů, což je 72m2. Naopak když chcete jen nějaký malý stan, pod kterým si postavíte stolek, aby vám na něj nepršelo, stačí zahradní stan 3×3 m. Ten je sice nejmenší, ale bohatě vám pro tyto účely postačí.

Princip zahradního párty stanu

Různé barvy, tvary, velikosti, to vše dělá z párty stanů ideální prostředek, kterým můžete zpestřit svou oslavu a ještě reprezentovat, neboť právě reprezentativní vzhled je to, co dělá ze zahradních stanů ideální a plně mobilní doplněk různých společenských akcí, které se pořádají ve venkovních prostorách. Konstrukce párty stanů se vyrábí z hliníkových profilů, pro opláštění je použita PES tkanina z rubové strany nánosovaná PVC.

Kvalitní párty stan

Kvalita a stabilita – co by měl párty stan splňovat

Obecně platí, že čím je zahradní párty stan těžší, tím má lepší stabilitu. Skutečně kvalitní a samozřejmě i mnohonásobně dražší party stan, má o hodně tlustší trubky a také vyšší gramáž tkaniny, která je použita pro výrobu stanu. Faktem je, že většina lidí si párty stany pořizuje zejména kvůli ochraně před slunečním zářením, ostatně zkuste pořádat oslavu narozenin na přímém slunci, pod které umístíte narozeninový dort. Moc dobře by to asi nedopadlo. To je důvod, proč je takový stan vítaným pomocníkem.

Přestože party stany snesou i déšť, nemůžete na to spoléhat vždy, protože u levnějších verzí nemusí být ochrana před deštěm nijak dokonalá. Cena stanů se odvíjí od kvality a síly materiálu, který se použije na výrobu nosných tyčí i opláštění. Z toho důvodu se vám může stát, že v obchodě narazíte na dva totožné stany a přesto jeden bude stát třikrát méně než ten druhý. Důvodem může být třikrát silnější tkanina, použitá pro dražší stan, která by měla vydržet i nepříznivé počasí.

  • Párty stany využijete ve dne jako ochranu před sluncem či nečekanými dešťovými přeháňkami, naopak ve večerních hodinách může poskytnout útočiště před průvanem a chladem, zejména pokud zvolíte zahradní stan s bočnicemi.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje