7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoSamoobslužné automyčky jsou snadné - vyhovují klientům i majitelům

Samoobslužné automyčky jsou snadné – vyhovují klientům i majitelům

Nejde nevšimnout si, kolik se kolem nás v posledních pár letech vyskytlo samoobslužných myček. Najít jich můžeme několik typů, liší se množstvím mycích boxů, ale také nabízenými mycími programy a jinak. U nás patří k nejlepším BKF CarWash.

Zařízení BKF jsou všeobecně považována za stoprocentně spolehlivá a s vysokým uživatelským komfortem. Všechny podrobnosti můžete najít např. na webových stránkách https://bkfcarwash.cz.

Samoobslužné automyčky v různých typech

Jestliže vám leží automyčka stále v hlavě a přemýšlíte o tom, že byste si ji pořídili, vězte, že je k dispozici ve čtyřech verzích. Koupit si můžete kontejnerové automyčky, modulární automyčky, portálové automyčky nebo automyčky BKF MONO.

Kupříkladu taková portálová automyčka umí výborně doplnit již běžící podnikání. S portálem vyhovíte všem lidem, kteří neradi používají samoobslužný systém. I když zákazníci nejčastěji volí rychlé bezkontaktní mytí, čas od času se přece jen rádi svěří do portálové myčky, protože chtějí kompletní vyčištění. Tento typ myčky se báječně doplňuje s těmi bezkontaktními.

Kontejnerová myčka je vhodná všude tam, kde je vysoká a střední intenzita provozu. Velmi se osvědčila s vyšším počtem mycích boxů. V technickém kontejneru je umístěna celá technologie. Jde o řešení s vysokým komfortem obslužnosti, zvláště v zimních měsících, kdy je chladno a nevlídně. Lze zde zvýšit bezpečnost hotovostních plateb. Jde o typ myčky vhodný pro rozšíření již stávající podnikatelské činnosti, třeba benzinové stanice, pneuservisu apod.

Podíváme-li se na modulární myčky, jsou výbornou alternativou té kontejnerové. Hodí se do míst se střední a nízkou intenzitou provozu. Využívá se jako prostředek k rozšíření nabízených služeb u existující podnikatelské činnosti. Výhodou je její „skladnost“, zabírá mnohem menší plochu, než myčka kontejnerová.

Více informací o automyčkách i technologiích, ale také firmě BKF CarWash najdete na bkfcarwash.cz.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje