7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeZprávyReklamní produkty jedině od MarkSimon

Reklamní produkty jedině od MarkSimon

Rádi byste v létě investovali do propagace Vaší společnosti a hledáte nyní firmu, která se zabývá výrobou reklamy? Mnoholeté zkušenosti v této oblasti Vám může nabídnout společnost MarkSimon.

Jaké výhody Vám přinese světelná reklama?

Nepřehlédnutelní v jakémkoliv počasí a ročním období se stane díky světelné reklamě. Právě světelné panely patří k velmi silným reklamním prostředkům, díky nimž můžete dát dostatečně zřetelně najevo o existenci Vaší společnosti. Zatímco většina reklamních prvků ztrácí v nočních hodinách a v nepříznivém počasí na své efektivnosti, správně navržená a perfektně vyrobená světelná reklama je dobře viditelná také v těchto podmínkách. Navíc i v tuto dobu může zaujmout velké množství potenciálních klientů. Nejčastěji se vyrábí z platových nebo hliníkových profilů. Nepřehlédnutelnou výhodou je skutečnost, že se výrobce reklamy nemusí při zhotovení omezovat při výběru velikosti či tvaru. Navíc se může jednat o jednostrannou i oboustrannou formu reklamy. Firma MarkSimon se postará rovněž o instalaci světelné reklamy. Díky pojízdné plošině lze provést instalaci reklamaž do výšky osmi metrů.

Reklamní předměty z plexiskla

Společnost MarkSimon se věnuje také výrobě nejrůznějších reklamních produktů z plexiskla. Portfolio výrobků z plexiskla si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz/plexisklo-dalsi-materialy/vyroba-z-plexiskla/. K tomuto účelu používají pracovníci této firmy postupy CNC obrábění plastů či laserové řezání. Právě tyto metody umožňují plexisklo různě řezat, ohýbat či jinak tvarovat. Nejoblíbenějším typem reklamních produktů z plexiskla je celoplexisklová krabička Sobranie. Používá se k prezentačním účelům.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje