7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeCestováníUbytování pro školy v přírodě bylo perfektní

Ubytování pro školy v přírodě bylo perfektní

Když jsme se dozvěděla o tom, že se hotel TOP Benecko znovu dočkal své rekonstrukce a z mrtvých vstání, nemohla jsem jinak, než překypovat radostí a těšit se na to, že i syn bude z ubytování pro školy, které jeho mateřinka zorganizovala na léto, velmi mile překvapený, stejně tak, jako před lety já. Naštěstí náš syn není žádný maminčin mazánek, tudíž se i přes pár počátečných slz na výlet se svými kamarády ze školky velmi těšil. O to šťastnější se z něj vracel zpět domů, dle jeho slov to bylo zkrátka super a rozhodně má v plánu se na toto místo ještě jednou vrátit, chtěl by totiž vidět, jak toto místo vypadá v zimě.

Ubytování pro školy je zde príma za každého počasí

Ubytování pro školy je zde promyšleno do posledního detailu. I za nepěkného počasí zde totiž děti nemají šanci se nudit. Kromě odborného dohledu a skvělého přístupu pedagogů k jejich aktivitám z jejich školky se o jejich program staral i personál samotného hotelu, který byl dle slov učitelek ze školky velmi vřelý. Když tedy venku počasí dětem nepřálo, neměli důvod zoufat. Za hezkého počasí zase děti naopak mohli navštívit místní ZOO, farmu, na které chovají koně i koloběžkovou dráhu, na které si děti přišli na své.  O tom, že se zde dá trávit čas za každého počasí tak není třeba nikterak polemizovat.

Hotel pro rodiny s dětmi nabízí i bezkonkurenční lyžování

Abychom takzvaně mohli zabít dvě mouchy jednou ranou, vyrazila celá naše rodina do hotelu právě v zimním období, kdy jsme se snažili s mužem o to, naučit našeho syna lyžovat. Hotel pro rodiny s dětmi totiž funguje i v zimní sezóně, kdy dětem nabízí hned dva dětské pásy, díky kterým je učení dětí na lyžích ještě o poznání jednodušší. Navíc, díky umělému zasněžování je každodenní lyžování i tehdy, nepřeje-li počasí milovníkům zimních sportů, naprosto bez problémů možné.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje