7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJak vybrat šperky na ples?

Jak vybrat šperky na ples?

Těšíte se na každoroční zahájení plesové sezóny? S předstihem plánujete, jaké letos vynosíte šaty a kolikery boty vystřídáte? Nezapomínejte ani na správný výběr šperků, které mohou celý váš outfit ještě o stupínek povznést. Pomocí šperků můžete krásně doplnit své plesové šaty. Bez šperků by to nebylo úplně ono. Na druhou stranu není potřeba být ověšená klenoty od hlavy až k patě, své doplňky vybírejte pečlivě, zkuste je sladit s šaty, popřípadě s kabelkou či psaníčkem. Jaká jsou tedy základní pravidla pro výběr šperků na ples?

Zohledněte styl účesu i šatů

Pokud nosíte na plesy vlasy vyčasené nahoru, zaměřte se spíše na náušnice. Jestli máte výrazný výstřih, zkuste ho ještě umocnit nějakým náhrdelníkem. A jaké typy šperků vybrat? Když se chystáte vyrazit ve výrazných zdobených šatech, volte decentní a minimalistické doplňky. Své uši pak můžete ozdobit drobnými diamantovými či perlovými náušnicemi. Ty mohou být napichovací, nebo visací, to už záleží na vašich preferencích. I náhrdelník si můžete vybrat z nabídky perlových nebo diamantových šperků. Těmi nic nezkazíte. Když jste si zvolila jednoduché elegantní šaty, můžete se více ponořit do světa šperků, vybrat něco opravdu originálního a skvostného a nechat své klenoty, aby se blýskly v záři večerního osvětlení. Celebrity milují náhrdelníky, náušnice a prsteny s barevnými drahokamy, nechte se inspirovat a své šaty v neutrálním tónu dolaďte něčím barevně neotřelým.

Eppi_brilante_1

Zkuste přitáhnout pozornost buď ke své večerní róbě, nebo naopak k doplňkům, ne k obojímu najednou.

Eppi_brilante_2

Doplňky pro muže

A co muži? I pro ně existuje možnost, jak doplnit svůj oblek tak, aby byl o chlup slavnostnější. Mluvíme o manžetových knoflíčcích, protože ty jsou pro slavnostní příležitosti jako dělané. Stříbrné, zlaté nebo platinové manžetové knoflíčky se provlékají manžetami a měly by alespoň trochu vykukovat, aby celá ta krása a elegance nepřišla vniveč.

Eppi_brilante_3

Z žen se na plesu stávají opravdové dámy, z mužů praví gentlemani. Obecní myslivecký bál, nebo ples v opeře, své šperky vybírejte podle exkluzivity dané příležitosti a také volte takové doplňky, které vám budou co nejvíce lichotit a skvěle doplní vaši osobnost.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje