7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeTipyOchrana displeje tvrzeným sklem Samsung u zaoblených displejů?

Ochrana displeje tvrzeným sklem Samsung u zaoblených displejů?

Zařízení Samsung Galaxy S6 Edge / S6 Edge Plus jsou velmi zajímavá tím, že mají zaoblené (zakřivené) displeje. Je to pěkné, dobře to vypadá. Ale jak je to s odolností zaobleného displeje a jeho ochranou tvrzeným sklem Samsung při možném pádu?

Samsung S6 Edge / Edge Plus

U Samsung S6 Edge / Edge Plus je samotný displej, tedy dotyková plocha i zadní část chytrého telefonu vyrobena z odolného skla čtvrté generace. I když je toto sklo je velmi odolné, stále je to jen sklo! Často se stává, že při pádu z větší výšky na tvrdý povrch může i v tomto případě prasknout, že zkrátka může dojít s poškození displeje. A teď si položme otázku – ochrání takové zařízení ochranné tvrzené sklo Samsung S6 Edge Plus displej telefonu? Použitím ochranného tvrzeného skla Samsung na zařízení se zaoblenými okraji nic nezkazíte. Naopak vám to určitě pomůže ochránit displej telefonu před rozbitím. Nemůžete však čekat, že se displej stane zcela nerozbitným a plně odolným vůči pádům a mechanickým poškozením. I u takových zařízení platí, že i s ochranným tvrzeným sklem Samsung musíte dávat pozor, abyste předešli rozbití displeje. Výměna displeje na zařízení Samsung Galaxy S6 Edge Plus rozhodně není levnou záležitostí.

black smartphone beside black smart case

Způsob, jak chránit telefon Samsung vůči poškození? Volte tvrzené sklo Samsung!

Jak vidno, ať už ochranná tvrzená skla Samsung (tvrzené sklo Samsung A3, tvrzené sklo Samsung A5, tvrzené sklo Samsung A6, tvrzené sklo Samsung A6 Plus, tvrzené sklo Samsung A7, tvrzené sklo Samsung A8, tvrzené sklo Samsung A9 a další tvrzená skla Samsung), tak zčásti i ochranné fólie jsou jednoznačně dobrým způsobem jak chránit smartphony vůči poškození a poškrábání displeje. Doporučujeme vám je. Stále je však třeba mít na paměti, že ani s jejich aplikací se nestává displej vašeho zařízení na sto procent nerozbitným.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje