7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoProřijte o víkendu svůj automobilový sen!

Prořijte o víkendu svůj automobilový sen!

Nevíte, co s volným časem o nadcházejícím víkendu? Díky jedinečným tipům na volnočasové aktivity od společnosti Allegria se rozhodně nemusíte bát nudy.

Splněný sen – jízda ve Ferrari

Společně s Vašimi kamarády, kteří se stejně jako Vy nechávají rádi proudit v krvi pořádnou dávku adrenalinu, můžete vyzkoušet například jízdu v luxusním Ferrari. Jízda ve Ferraripřinese potěšení všem, kdo by rád seděl na místě profesionálních pilotů formule 1. Ferrari 488 Spider je vybaveno 670 italskými plnokrevníky. Vůz Vás ohromí svými luxusním designem i jedinečnými technickými vlastnostmi. Posuďte sami, který jiný sportovní vůz umí za pouhé tři vteřiny zrychlit z rychlosti nula na stovku.

Kam za adrenalinem v motoristickém světě?

Možná právě Vy patříte k vášnivým fanouškům Rallye Dakar, něco podobného na vlastní kůži můžete zažít během jízdy Hummerem. Tento legendární terénní vůz byl poprvé použit americkou armádou při boji v Perském zálivu. Hummer H2 čeká na to, až se do něj posadíte jako řidič a vyzkoušíte své řidičské schopnosti. Prohánět se budete na speciálně upraveném polygonu. Snadno tak prověříte jeho nesmrtelnost a výkonnost. Pokračovat budete na korbě vojenského H1.

Jako dárek k narozeninám jen tak pro radost můžete věnovat voucher na školu smyku. Právě zde www.firmanazazitky.cz/skola-smyku se účastníci naučí řídit na nepřizpůsobivé vozovce. Noční můru v podobě jízdy na zledovatělé vozovce můžete nechat spát. Škola smyku Vás připraví na jakoukoliv jízdu v každém ročním období. Ze Školy smyku si odnesete ojedinělé zážitky i bohaté praktické zkušenosti. Vyzkoušíte si řízení na ledu, sněhu i vodě.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje