7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníOsoušeče rukou v kvalitním a moderním zpracování

Osoušeče rukou v kvalitním a moderním zpracování

Uvažujete nad pořízením osoušeče rukou? Ujišťujeme vás, že s tímto přístrojem budete nad míru spokojeni. Jedná se o moderního a účinného pomocníka do hotelu, restaurace, obchodního centra i na další veřejná místa, kde je velmi důležitá správná hygiena při mytí a sušení rukou. Osoušeč se hodí i třeba na veřejné záchody, protože ho lze ošetřit speciální úpravou antivandal, bránící jeho poškození.

Vyhněte se škodlivým bakteriím

Obyčejné ručníky mají bohužel tu vlastnost, že po osušení rukou zůstávají vlhké a představují ideální živnou půdu pro bakterie a další mikroby. Od jejich používání ve veřejných prostorách se ve značné míře již opustilo. Alternativou k nim jsou papírové utěrky. Ty však mají omezenou kapacitou a musíte je pravidelně doplňovat. Navíc se vlivem jejich používání produkuje mnoho odpadu, což také není ideální. Automatické osoušeče rukou představují účinné a hygienické řešení do všech prostor.

Zapomeňte tedy na přeplněné odpadkové koše a na poházené papírové utěrky po zemi. Osoušeče rukou jsou vhodné i pro neukázněné zákazníky, protože stačí ruce přiložit před čidlo a automaticky se spustí sušení. Foukání horkého vzduchu se však za pár sekund zastaví a vy tak máte jistotu, že zbytečně nemrháte energií. Osoušeč ji však navzdory velkému výkonu spotřebuje jen minimum, takže jeho koupí rozhodně neprohloupíte.

Kvalitní osoušeče rukou najdete na internetu

Nabídka kamenných obchodů je v tomto ohledu značně omezená. I proto doporučujeme vybírat na stránkách obchodu ventilatory-shop.cz, který disponuje širokým sortimentem nejen osoušečů. Čeká zde na vás několik desítek moderních přístrojů v nerezovém i plastovém provedení a mnoho z nich disponuje i speciálními funkcemi. Kromě nich zde pořídíte také pěkné ventilátory, ideální především na horké letní dny, nebo klimatizace, odvlhčovače či topidla.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje