7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZprávyReklamní předměty dovedou váš sportovní den k dokonalosti

Reklamní předměty dovedou váš sportovní den k dokonalosti

Léto je časem dnů otevřených dveří a sportovních dnů takřka všech firem a společností. Protože jsou podobné akce velice často zaměřovány právě na rodiny s dětmi, konají se zde mnohé soutěže a závody. Areál dané události je zaplněný různými sportovními atrakcemi, přičemž nejčastěji se soutěží právě o tematické reklamní předměty konkrétní firmy. Podepište se pod turistické či sportovní vybavení i vy.

Tematické reklamní předměty nejenom pro firemní akce

Pro sportovní dny se perfektně hodí tematické odměny za splněné úkoly či umístění v soutěžích. Jednou z nejčastějších odměn jsou při tom sportovní lahve, které si firmy můžou vybrat z několika různých variací i tvarů a barevně je zkombinovat se svým logem.

Mezi oblíbené aktivity na podobných událostech rovněž patří turnaje míčových sportů. Což takhle obdarovat vítěze vlastním volejbalovým, fotbalovým či ragbyovým míčem?

K velmi tradičním reklamním předmětům v dané oblasti patří potítka. Vybírat lze z různých tvarů, velikostí a barev, přičemž všechny tyto parametry si sami navolíte a doladíte přesně podle představ. Rozhodněte o našití loga vaší firmy a dejte potítku vlastní tvář, kterou bude vaší společnost prezentovat při každém sportu.

Inteligentní reklamní předměty spočítají váš výkon

Mezi dětmi i dospělými je rovněž velmi rozšířenou zábavou hra se švihadlem. Jednoduchá a přitom oblíbená činnost může nabrat nových rozměrů s automatickým počítadlem, díky kterému budou děti rády soutěžit o nejlepší výsledky. Zároveň máte stále jistotu, že reklamní předmět neztratí nic ze svého původního účelu.

Pokud vás některý ze zmiňovaných produktů zaujal nebo si chcete prohlédnout nabídku dalších reklamních předmětů zaměřených na sport či turistiku, podívejte se na Propaq.cz.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

 Tiskové-zpravy.eu     

Aktualitycz.cz

Press-Media.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje