7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyAby se vám ta správná nabídka práce už nevyhýbala

Aby se vám ta správná nabídka práce už nevyhýbala

Trávit život v zaměstnání, které nám nevyhovuje, to není dlouhodobě udržitelný a zdraví prospěšný stav. Ovšem změnit práci není jen tak. I když je nabídka práce poměrně široká, zájemců o každé místo je mnoho a pravděpodobně se vám nepodaří uspět hned napoprvé, možná ani napodruhé nebo napotřetí. Pokud jste dlouhodobě nezaměstnaní nebo čerství absolventi, je vaše situace o to těžší. Sklouznout do letargie a vzdát to není pak už ojedinělá situace. Určitě ale nechcete být dlouhodobě evidováni na Úřadu práce a nežít tak, jak byste si představovali?

Nabídka práce
Nabídka práce

Internet je pomocník číslo jedna

Bez internetu už to zkrátka nejde, a to ani co se týká nabídky práce. Lidé už jen málo hledají na vývěskách nebo v novinách. Internetová inzerce, personální agentury a možnost kontaktovat firmy emailem je dnes velká výhoda. Samozřejmě nezapomínejme i na doplňkové formy hledání práce, třeba na to, se v některé firmě osobně zeptat a nechat zde svůj životopis, nebo se poptat známých.

Buďte aktivní

Neomezujte se na odpovědi na inzeráty a nespoléhejte jen na Úřad práce. Nabídka práce na inzertních serverech je základem, ale neměli bychom se na ni omezovat. Zkuste sami aktivně oslovit firmy ve svém okolí a rozesílat životopisy, je možné, že se na vás usměje štěstí.

Spolupráce s personální agenturou

Využijte nabídku práce přes personální agenturu, její služby mohou být k dispozici dokonce zdarma, jako je tomu u moderní, mladé a dynamické agentury Žirafa. O této možnosti navíc mnoho lidí vůbec neví, a je to škoda. Setkáte se tu s inovativním přístupem a zvýšíte své šance na to, se plnohodnotně pracovně uplatnit. Stačí vyplnit co nejpodrobněji formulář na internetových stránkách, připojit svůj životopis a fotografii. Agentura se bude snažit zprostředkovat vám vhodné zaměstnání.

Personální agentura Žirafa.cz

 

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje