7.6 C
New York
Neděle, 19 září, 2021
zpravy
Home pro Muže Pátek třináctého jako šťastný den pro seznámení

Pátek třináctého jako šťastný den pro seznámení

Čeká Vás pracovní cesta do Velké Británie či někam jinam do zahraničí a ráda byste se před touto cestou seznámila s milým cizincem?

Nepromarněte seznámení přes Evropskou seznamku

Skvělou příležitost k seznámení pár hodin před odletem na Vaši služební cestu nabízí internetová Evropská seznamka. Právě touto cestou se můžete seznámit s muži z téměř celého světa. Na seznámení s Češkami zde čekají muži pocházející z dobře situovaných poměrů z téměř celého světa. Večery tak můžete strávit psaním zpráv na facebooku, icq nebo třeba skype s gentlemanem z Velké Británie, Francie, Německa nebo Itálie. Podmínkou k tomu, aby Vaše seznámení dopadlo úspěšně, je ovládat na komunikační schopnosti alespoň jeden světový jazyk. Muži ze zahraničí nejčastěji používají angličtinu, obvykle se s nimi však dorozumíte také německy či jiným jazykem. Seznámení přes Evropskou seznamku tak poskytuje nejen možnost najít skvělého společníka pro Váš společný čas během pobytu v zahraničí, ale také příležitost ke zdokonalení Vašich jazykových dovedností.

Jen pár kroků k úspěšnému seznámení

Seznámení přes Evropskou seznamku je naprosto jednoduché. Stačí si najít chvíli času na založení vlastního profilu na této webové stránce www.czech-single-women.com a vyplnit pár informací o Vaší osobě. Samozřejmě můžete přidat také fotografii s Vaší osobou. Díky Vašemu profilu Vás uvidí muži, kteří Vás mohou kontaktovat dříve, než si jich všimnete Vy. Po pár vyměněných e-mailech a provolaných hodinách jistě poznáte, zda právě muž, s nímž jste již nějakou dobu v kontaktu je ten, s nímž byste se ráda během Vaší pracovní cesty v zahraničí sešla.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje