7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníBílé dveře Praha, bydlení ve stylu Provence

Bílé dveře Praha, bydlení ve stylu Provence

Co má společného: Bílé dveře, bydlení ve stylu Provence, Vintage či Skandinávský styl? Především jsou to tlumené pastelové barvy, přírodní prvky, omamná vůně, líbivé dekorace, lehce omšelý vzhled a krásné bílé dveře.

S bílými dveřmi Praha  měníte styly ve vašem interiéru. Mnohdy stačí vyměnit pouze dekorace a bytové doplňky. Bílé dveře Praha perfektně zapadnou do jakéhokoliv stylu, včetně moderního. Bílá barva zaujímá dominantní postavení, přestože se nám zdá fádní. Se správnou výmalbou, dekoracemi a doplňky se nikdy bílé dveře neokoukají. Prosvětlí celou místnost a nebijí se s ostatními barvami a dekory.  Pokud i vy jste se vzhlídli v útulném a roztomilém stylu Provence, je tento článek určen právě vám.

Bílé dveře Praha, pohostinná Provence – záruka spokojenosti

Provence je oblast jihovýchodní Francie a právě zde se tento krásný styl zrodil. Nepatří sem jen pověstná levandule, ale i tradiční nábytek, bílé dveře a světlounké barvy, jež umí vykouzlit dokonale pohodovou atmosféru. K tomuto pohádkovému místu neodmyslitelně patří víno, slunce, olivy, slunečnice a nezaměnitelná vůně levandule. Když tohle vše smícháme s estetickým cítěním místních obyvatel, vyjde romantický a pohostinný styl, který věrně kopíruje nádhernou Provenci.

Bílé dveře, proč jsou  tak oblíbené?

To, proč tento styl působí blahodárně na lidskou psychiku je použití přírodních materiálů a přírodních prvků, které zdobí textilie: kytky, motýli, ptáčci. Výmalba v Provensálském stylu je většinou bílá, ale použito může být i světlých pastelových barev. Chybět rozhodně nesmí bílé dveře Praha, toaletní salonky, komody, křesílka. Místní obyvatelé se obklopují rádi pěknými věcmi, veselými lidmi a dobrým jídlem. Doma se má člověk cítit dobře.

K oblíbeným dekoracím na stěnu patří i věnce z cibule, paličky česneku ve skleněné nádobě, plátěné pytlíky s bylinkami. K vytvoření takovéto atmosféry nepotřebujete nový dům. Naopak čím starší, ale udržovanější – tím lépe. Setkat se můžete i s barvením nábytku technikou patina, která napodobuje opotřebený vzhled. V jednoduchosti spočívá krása: jemně romantický, lehce omšelý, jednoduchý interiér – to je Provence.

 

bílé dveře

Bílé dveře Praha

www.dverepb.cz

1 COMMENT

Comments are closed.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje