7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníLED světla do bytu potěší vaší peněženku

LED světla do bytu potěší vaší peněženku

Sháníte LED světla do bytu? Poraďte se raději s oborníkem, pokud těmto věcem nerozumíte nebo si dejte do svého hledáčku uni-svitidla.cz, tam vám nejen dobře poradí, ale nabídnou i kvalitní LED světla do bytu a do exteriéru. Velký výběr, skvělé ceny, vysoká kvalita, oceníte individuální přístup k zákazníkovi. Některé světla vytvářejí příliš velké kontrasty a stíny, což nemusí být vždy příjemné. Na straně druhé vám mohou interiér ozvláštnit. Dobře zvolené LED světla do bytu mohou vytvořit dojem, že místnost bude působit o něco větší, vyšší, nebo menší. Pro takový efekt je výhodné, pokud se rozhodneme pro bodové světlo, svůj účel splní i malé reflektory, či světla, kterou jsou přímo zakomponované v policích.

LED žárovky E14 – nejpoužívanější žárovky v domácnosti

Narazili jste v obchodě na LED žárovky E14 a netušíte, kde je použít a co znamená označení E14? LED žárovky se závitem E14 tedy úzkým závitem jsou nejpoužívanější žárovky v domácnosti po závitu E27 tedy tlustém závitu. Nejčastěji se LED žárovky E14 používají v stolních svítidlech nebo různých lampách, dekoračních svítidlech. Právě zde nám může dobrý designér velmi pomoci, zatímco my sami, jako amatéři můžeme hodně pokazit nejen nevhodným výběrem LED žárovky E14, ale také barva a příliš výrazný design nemusí splnit naše očekávání.

LED žárovky GU10 se využívají hlavně v novostavbách

LED žárovky GU10 jsou oblíbené, neboť se dají jednoduše ve svítidle vyměnit za klasické reflektorové žárovky. LED žárovky GU10 se využívají hlavně v novostavbách, kde je velmi moderní použít tyto LED žárovky na osvětlení interiéru. LED žárovky GU10 výše zmíněný internetový obchod nabízí za velice rozumné ceny ve srovnání s konkurencí. Kvalita i přes nízkou cenu je zachována. Optimální je ideální vybírat při tomto typu LED žárovky GU10 svítivost kolem 400 lm a spotřeba energie od 3,5W.

 

 

 

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje